Aktivity

Detský klub
Stretnutia pre deti do 10 rokov. Hry a zaujímavé príbehy z Biblie. Nesmie chýbať kvíz a spoločná výroba pre šikovné ruky. Melónová párty, Klobúková párty, Vianočná párty – to je len niekoľko zaujímavých akcií, ktoré sme spolu s deťmi robili.

 

KEMP
(Klub Elitných Miestnych Pubertiakov)
Stretká pre tínedžerov od 11 do 13 rokov. Na týchto stretnutiach sa okrem hier, súťaží a športu tiež rozprávame o problémoch, ktoré trápia mladých. Hovoríme o tom, ako im viera v Boha môže pomôcť prekonávať rôzne životné situácie. Našou túžbou je vytvárať prostredie, kde sa všetci cítia dobre.

Hydrant
Stretká pre starších tínedžerov od 14 do 17 rokov. Hry, srandy, vážne diskusie, biblické zamyslenia, modlitby i chvály, filmy a fotky, priatelia i známi, super občerstvenie. Proste super stretko, ktoré je škoda nenavštíviť.

 

Tábory a víkendovky
Tábory a víkendovky sú príležitosťou prežiť spolu dni bohaté na aktivity, prehlbovanie priateľstiev, na získavanie nových zručností a spoznávanie svojich talentov. Organizujeme jarnú a jesennú víkendovku a letné tábory mimo mesta.

 

eSko
SuperŠportovanie v telocvični pre tínedžerov od 11 rokov. Miesto, kde sa:
– zamyslíš (veľa sa o sebe dozvieš)
– zapotíš (veľa športu zažiješ)
– zastavíš (veľa priateľstiev objavíš).
Miesto, kde sa šport, život a viera stretávajú.

 

KEMPoviny
Noviny pre správnych tínedžerov zo Svätého Jura. Články, ankety, vtipy, comics i súťaže. Vychádzali pravidelne tri roky do júna 2008. Momentálne je vydávanie pozastavené. Staršie čísla sa dajú nájsť v archíve na tomto webe.

Nechajte komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *