Téma bola: Pevná pôda pod nohami, hoci sa môže zdať, že to bolo „Kto si čo uvarí, to si aj zje“ 🙂 Tá žltá hmota je domáca plastelína, tzv. modelína, ktorú sme spoločne vyrábali.
Téma bola: Pevná pôda pod nohami, hoci sa môže zdať, že to bolo „Kto si čo uvarí, to si aj zje“ 🙂 Tá žltá hmota je domáca plastelína, tzv. modelína, ktorú sme spoločne vyrábali.